Om u te voorzien van de beste online ervaring op deze website maken wij gebruik van cookies.

Door het gebruik maken van onze website, dient u akkoord te gaan met het gebruik van cookies. Meer informatie

Akkoord

Begin juni 2012 is de nieuwe cookie wet van kracht gegaan. Dit is een Nederlandse wet waarin een website eigenaar verplicht wordt om de bezoekers van de website op de hoogte te stellen van het plaatsen van cookies.

Wat is een cookie?
De meeste websites die u bezoekt, maken gebruik van cookies om uw gebruiksgemak op de website te verbeteren. Zo zorgen cookies ervoor dat een website u en uw voorkeursinstellingen 'onthoudt' tijdens uw bezoek aan de site of bij herhaalde bezoeken aan de site.
Cookies kunnen op verschillende manieren gebruikt worden. Bijvoorbeeld om u efficiënt te laten navigeren tussen verschillende pagina's, voor het opslaan van uw gebruiksvoorkeuren en voor analyse van de navigatie, om de website gebruikersvriendelijk te maken.
Cookies zorgen ervoor dat de interactie tussen u en de website sneller en gemakkelijker verloopt. Als een website geen gebruik maakt van cookies, denkt het - iedere keer als u naar een nieuwe pagina van de site gaat - dat u een nieuwe bezoeker bent.

Wat zit er in een cookie?
Een cookie is een eenvoudig tekstbestand dat door uw browser wordt opgeslagen en op uw computer wanneer u een website bezoekt. Een cookies bevat de informatie die de website bij een volgend bezoek graag wil weten. Alleen de website die een cookie plaatst, kan de informatie van die cookie uitlezen.

Wat gebeurt er als u geen cookies accepteert?
Laten we voorop stellen dat cookies onschuldig zijn en dat u ze op ieder gewenst moment kunt verwijderen. De nieuwe privacywetgeving garandeert u de mogelijkheid om cookies niet te accepteren op de door uw bezochte websites. Sommige websites bieden u zelfs de mogelijkheid om te kiezen welke cookies u wel of niet accepteert. Houd er rekening mee dat wanneer u cookies niet accepteert, u bepaalde functionaliteiten van de website kunt verliezen.

Er zijn verschillende cookies en andere meettechnieken die websites kunnen gebruiken of inzetten om u als gebruiker te 'herkennen' of de werking van de website te optimaliseren. Hieronder de belangrijkste:

Functionele (essentiële) cookies
Functionele cookies zijn noodzakelijk voor het gebruik van de website waarop u zich bevindt, bijvoorbeeld om te herkennen dat u dezelfde gebruiker bent die de vorige pagina op de site heeft bezocht, of om uw voorkeuren te onthouden.

Performance cookies
Performance cookies worden gebruikt om te meten of een vertoonde advertentie leidt tot een aankoop of bijvoorbeeld een inschrijving. Websites worden hiervoor vergoed. Zo kunnen websites inkomsten genereren en het bezoek naar de website gratis houden. Deze vorm van cookies slaat geen persoonlijke informatie op en wordt niet herleid naar personen.

Analytische cookies
Voor het continu verbeteren van de website worden analytische cookies gebruikt. Hiermee worden bezoekersstatistieken bijgehouden. Dit is informatie over bijvoorbeeld hoeveel bezoekers de website bezoeken, welke pagina's bezoekers bekijken, waar ze vandaan komen en waar ze op klikken, welke browser en schermresolutie ze gebruiken. Deze informatie wordt niet herleid naar een individuele bezoeker.

Profilering cookies
Dit zijn cookies die ervoor zorgen dat de getoonde advertenties beter aansluiten bij de interesses van de bezoeker. Advertentiebedrijven meten het succes van hun campagnes, de mogelijke interesses van de bezoeker en eventuele voorkeuren (bijv. wilt u het geluid uit hebben of heeft u de advertentie al eerder gezien) door cookies uit te lezen. Een advertentiebedrijf kan de gegevens van de banners op meerdere websites combineren om een beter profiel op te stellen. Zo kunnen adverteerders hun cookies op meerdere sites plaatsen en op deze wijze een beeld krijgen van de interesses van de gebruiker. Met deze informatie kunnen websites u relevantere advertenties tonen. Het kan gebeuren dat u na het bezoeken van een webwinkel op andere sites advertenties ziet met de door uwzelf bekeken producten of soortgelijke producten. Profilering cookies worden daarnaast ook gebruikt door YouTube, Facebook, Twitter en Flickr, bijvoorbeeld als je op de 'vind ik leuk' knop klikt.

Alternatieven voor cookies - Naast cookies gebruiken sommige websites nog andere technieken die dezelfde doelen hebben als de verschillende soorten cookies. Een voorbeeld is IP-fingerprint-tracking. Dit is een alternatief voor bijvoorbeeld performance cookies. Ook hiermee kan een website controleren of een bezoeker via een bepaalde website naar een webshop is gegaan. Dit werkt zo: computers maken gebruik van een IP-adres, een 'digitaal postadres' om de servers van het internet te vertellen welke computer een bepaalde webpagina wil zien. Daarbij wordt ook enige informatie over de browser meegestuurd, zodat de webpagina op de juiste manier vertoond wordt. De combinatie van deze gegevens kan worden gebruikt om met enige zekerheid te zeggen dat de bezoeker van een gratis website later een product koopt op een website. Met deze informatie kan de gratis website dan weer een vergoeding krijgen.

Vacatures in de Neng

Gastvrouw/-heer
Wij willen graag ons enthousiaste vrijwilligersteam uitbreiden met mensen die zo nu en dan eens op zaterdag willen werken. Op zaterdag is het behalve het schenken van een kopje koffie of thee ook de bedoeling te helpen met de voorbereidingen van een lunch, tafels dekken, zaal indelen en opruimwerkzaamheden. 
Tevens is uitbreiding van ons team voor doordeweeks ook altijd welkom. Mensen die een ochtend, middag of avond voor onze gasten willen zorgen zoals: Koffie, thee en drankjes serveren,  zalen klaarzetten voor huurders tevens worden voorkomende klusjes opgepakt als handdoekjes en koelkasten bijvullen, opruimwerkzaamheden, etc.. Kortom: mensen die van aanpakken houden zijn welkom in ons team. 
Heb je interesse? Neem dan contact op met 033-7370243 en vraag naar Nanda v.d. Heuvel of Tanja van Rootselaar. Of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Ook jongelui die een stage zoeken zijn bij ons welkom! Kom eens praten over de mogelijkheden. Vraag dan naar Nanda v.d. Heuvel 

 

Enthousiaste hobbykok
Wij zoeken mensen die het leuk vinden om samen met andere enthousiaste vrijwilligers te koken voor onze Dorpsdis.
Elke week op dinsdag of donderdag koken wij een 3-gangen maaltijd voor onze gasten(ca. 30) van de Dorpsdis. We maken eerlijke en gezonde maaltijd van verse ingrediënten zonder poespas. Affiniteit met de doelgroep en het Hooglandse dorpsgevoel is gewenst.
Ben je geïnteresseerd neem dan contact op met Nanda v.d. Heuvel(hoofd catering) 0613719162

Verzorgen groenvoorziening rondom Dorpshuis De Neng

Zelfstandige vrijwilligersfunctie; tijd zelf in te delen

Heb je groene vingers en werk je graag in de buitenlucht?

Wij zoeken een vrijwilliger die er plezier in heeft om de omgeving rond Dorpshuis De Neng in goede conditie te houden.

Een schone, gastvrije toegang tot ons dorpshuis vinden we erg belangrijk.

De werkzaamheden bestaan uit:

  • Snoeien van struiken
  • Vegen voorplein en zijkanten
  • Onkruidvrij houden paden, toegang en tuinpad (achter ingang)
  • Blad blazen etc.

De tijden waarop je dit doet kun je helemaal zelf indelen. De Neng heeft tuingereedschap incl. bladblazer. Uiteraard staat er in het Dorpshuis een lekker kopje koffie klaar!

Info: via de beheerder: Pim Kruithof Mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Het gaat hier om onbetaald vrijwilligerswerk.

zaaltje huren

vacature

Openingstijden

Maandag   08:30 - 17:30
Dinsdag   08:30 - 17:30
Woensdag   08:30 - 17:30
Donderdag   08:30 - 17:30
Vrijdag   08:30 - 20:30
Zaterdag   10:00 - 14:00


Avonden en weekenden

Open afhankelijk van evenementen

Logo De Neng