Benieuwd wat er allemaal te doen is in de Neng? Huren van een zaaltje voor een feestje? Zin in een praatje, een kopje koffie? Een bijeenkomst organiseren in de Zeldert of een andere zaal?
17 september 2021

Benieuwd wat er allemaal te doen is in de Neng?

Klik hier voor alle activiteiten
17 september 2021

Huren van een zaaltje voor een feestje?

Klik hier voor de mogelijkheden
17 september 2021

Zin in een praatje, een kopje koffie?

De Neng is geopend van maandagochtend tot en met vrijdagmiddag

17 september 2021

Een bijeenkomst organiseren in de Zeldert of een andere zaal?

Klik hier voor de mogelijkheden

Om u te voorzien van de beste online ervaring op deze website maken wij gebruik van cookies.

Door het gebruik maken van onze website, dient u akkoord te gaan met het gebruik van cookies. Meer informatie

Akkoord

Begin juni 2012 is de nieuwe cookie wet van kracht gegaan. Dit is een Nederlandse wet waarin een website eigenaar verplicht wordt om de bezoekers van de website op de hoogte te stellen van het plaatsen van cookies.

Wat is een cookie?
De meeste websites die u bezoekt, maken gebruik van cookies om uw gebruiksgemak op de website te verbeteren. Zo zorgen cookies ervoor dat een website u en uw voorkeursinstellingen 'onthoudt' tijdens uw bezoek aan de site of bij herhaalde bezoeken aan de site.
Cookies kunnen op verschillende manieren gebruikt worden. Bijvoorbeeld om u efficiënt te laten navigeren tussen verschillende pagina's, voor het opslaan van uw gebruiksvoorkeuren en voor analyse van de navigatie, om de website gebruikersvriendelijk te maken.
Cookies zorgen ervoor dat de interactie tussen u en de website sneller en gemakkelijker verloopt. Als een website geen gebruik maakt van cookies, denkt het - iedere keer als u naar een nieuwe pagina van de site gaat - dat u een nieuwe bezoeker bent.

Wat zit er in een cookie?
Een cookie is een eenvoudig tekstbestand dat door uw browser wordt opgeslagen en op uw computer wanneer u een website bezoekt. Een cookies bevat de informatie die de website bij een volgend bezoek graag wil weten. Alleen de website die een cookie plaatst, kan de informatie van die cookie uitlezen.

Wat gebeurt er als u geen cookies accepteert?
Laten we voorop stellen dat cookies onschuldig zijn en dat u ze op ieder gewenst moment kunt verwijderen. De nieuwe privacywetgeving garandeert u de mogelijkheid om cookies niet te accepteren op de door uw bezochte websites. Sommige websites bieden u zelfs de mogelijkheid om te kiezen welke cookies u wel of niet accepteert. Houd er rekening mee dat wanneer u cookies niet accepteert, u bepaalde functionaliteiten van de website kunt verliezen.

Er zijn verschillende cookies en andere meettechnieken die websites kunnen gebruiken of inzetten om u als gebruiker te 'herkennen' of de werking van de website te optimaliseren. Hieronder de belangrijkste:

Functionele (essentiële) cookies
Functionele cookies zijn noodzakelijk voor het gebruik van de website waarop u zich bevindt, bijvoorbeeld om te herkennen dat u dezelfde gebruiker bent die de vorige pagina op de site heeft bezocht, of om uw voorkeuren te onthouden.

Performance cookies
Performance cookies worden gebruikt om te meten of een vertoonde advertentie leidt tot een aankoop of bijvoorbeeld een inschrijving. Websites worden hiervoor vergoed. Zo kunnen websites inkomsten genereren en het bezoek naar de website gratis houden. Deze vorm van cookies slaat geen persoonlijke informatie op en wordt niet herleid naar personen.

Analytische cookies
Voor het continu verbeteren van de website worden analytische cookies gebruikt. Hiermee worden bezoekersstatistieken bijgehouden. Dit is informatie over bijvoorbeeld hoeveel bezoekers de website bezoeken, welke pagina's bezoekers bekijken, waar ze vandaan komen en waar ze op klikken, welke browser en schermresolutie ze gebruiken. Deze informatie wordt niet herleid naar een individuele bezoeker.

Profilering cookies
Dit zijn cookies die ervoor zorgen dat de getoonde advertenties beter aansluiten bij de interesses van de bezoeker. Advertentiebedrijven meten het succes van hun campagnes, de mogelijke interesses van de bezoeker en eventuele voorkeuren (bijv. wilt u het geluid uit hebben of heeft u de advertentie al eerder gezien) door cookies uit te lezen. Een advertentiebedrijf kan de gegevens van de banners op meerdere websites combineren om een beter profiel op te stellen. Zo kunnen adverteerders hun cookies op meerdere sites plaatsen en op deze wijze een beeld krijgen van de interesses van de gebruiker. Met deze informatie kunnen websites u relevantere advertenties tonen. Het kan gebeuren dat u na het bezoeken van een webwinkel op andere sites advertenties ziet met de door uwzelf bekeken producten of soortgelijke producten. Profilering cookies worden daarnaast ook gebruikt door YouTube, Facebook, Twitter en Flickr, bijvoorbeeld als je op de 'vind ik leuk' knop klikt.

Alternatieven voor cookies - Naast cookies gebruiken sommige websites nog andere technieken die dezelfde doelen hebben als de verschillende soorten cookies. Een voorbeeld is IP-fingerprint-tracking. Dit is een alternatief voor bijvoorbeeld performance cookies. Ook hiermee kan een website controleren of een bezoeker via een bepaalde website naar een webshop is gegaan. Dit werkt zo: computers maken gebruik van een IP-adres, een 'digitaal postadres' om de servers van het internet te vertellen welke computer een bepaalde webpagina wil zien. Daarbij wordt ook enige informatie over de browser meegestuurd, zodat de webpagina op de juiste manier vertoond wordt. De combinatie van deze gegevens kan worden gebruikt om met enige zekerheid te zeggen dat de bezoeker van een gratis website later een product koopt op een website. Met deze informatie kan de gratis website dan weer een vergoeding krijgen.

Vacatures in de Neng

  

Medewerker Communicatie en Marketing (vrijwilligersfunctie)

Stichting De Neng beheert sinds begin 2014 Dorpshuis De Neng en we werken in het dorpshuis met een groot aantal vrijwilligers.

In het dorpshuis zijn 5 zalen te huur; deze worden enerzijds verhuurd aan verenigingen en clubs, anderzijds komen ook bedrijven en andere instellingen hier vergaderen of workshops houden. Daarnaast zijn er ook nog diverse evenementen die hier georganiseerd worden. Tevens is de Bibliotheek Eemland in ons pand gevestigd.

De kern van dorpshuis De Neng is wel het sociale karakter; een gastvrij, laagdrempelig dorpshuis waar iedereen zich welkom voelt. Een ontmoetingsplek voor alle inwoners van Hoogland en omringende wijken Kattenbroek en Nieuwland.

Wij zoeken iemand die zich voornamelijk bezig houdt met de externe communicatie. Van belang is dat je affiniteit hebt met het Hooglandse dorpsgevoel en dit ook meeneemt in de communicatie-uitingen.


Werkzaamheden:

 • Vergroten van de naamsbekendheid van Dorpshuis de Neng
 • Creatief schrijven voor advertenties, flyers, uitnodigingen, uitingen op social media etc.
 • Onderhoud contacten met relevante media (Indebuurt033, Hoogland samen)
 • Website actueel en uitnodigend houden
 • Inzetten en onderhouden van social media in het algemeen

Competenties:

 • Kennis en ervaring met Marketing en Communicatie
 • Kennis en ervaring met het onderhouden van website en social media
 • Zelfstandig, pro-actief werken en verantwoordelijkheid dragen voor dit project
 • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
 • Affiniteit met dorpsgevoel
 • Conformeert zich aan het beleid en de visie van de Stichting

 

Info bij de voorzitter van het bestuur: Tanja van Rootselaar. E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Of bel 06-20922086

 

Gastvrouw of gastheer(vrijwilligersfunctie


Wij willen graag ons enthousiaste vrijwilligersteam uitbreiden met mensen die zo nu en dan eens op zaterdag willen werken. Op zaterdag is het behalve het schenken van een kopje koffie of thee ook de bedoeling te helpen met de voorbereidingen van een lunch, tafels dekken, zaal indelen en opruimwerkzaamheden. 
Tevens is uitbreiding van ons team voor doordeweeks ook altijd welkom. Mensen die een ochtend, middag of avond voor onze gasten willen zorgen zoals: Koffie, thee en drankjes serveren,  zalen klaarzetten voor huurders tevens worden voorkomende klusjes opgepakt als handdoekjes en koelkasten bijvullen, opruimwerkzaamheden, etc.. Kortom: mensen die van aanpakken houden zijn welkom in ons team. 


Heb je interesse? Neem dan contact op met 033-7370243 en vraag naar Nanda v.d. Heuvel. Of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Ook jongelui die een stage zoeken zijn bij ons welkom! Kom eens praten over de mogelijkheden. Vraag dan naar Nanda v.d. Heuvel 

 

 

 

zaaltje huren

vacature

Openingstijden

Maandag   08:30 - 17:30
Dinsdag   08:30 - 17:30
Woensdag   08:30 - 17:30
Donderdag   08:30 - 17:30
Vrijdag   08:30 - 20:30
Zaterdag   10:00 - 14:00


Avonden en weekenden

Open afhankelijk van evenementen

Logo De Neng